راهنما
نکات عمومی:
- هر مطلب دارای برچسب های مرتبط با خود می باشد که این امر در نتیجه جستجو عنوان مورد نظر شما مفید خواهد بود. بنابراین برای دسترسی ساده و دقیق تر به مطالب می توانید از طریق جستجو در سایت اقدام نمایید.

- دقت کنید که لینک دانلود تنها از داخل سایت وب دیزاین دانلود و با کلیک روی دکمه دانلود، قابل دسترسی است. یعنی شما قادر به copy/paste لینک ها در وب سایت های دیگر یا برنامه های دانلود نیستید. در صورتیکه از برنامه های مدیریت دانلود نظیر IDM استفاده می کنید کافی است روی دکمه دانلود کلیک کنید تا لینک دانلود ایجاد شده و دانلود شروع شود.

تنظیمات IDM‌ برای دانلود از سایت:
۱- دانلود و نصب دانلود منیجر IDM
۲- نصب افزونه های لازم برای مرورگرهای فایرفاکس و کروم (آموزش)
۳- بعد از نصب افزونه های فوق بایستی IDM‌ بصورت خودکار لینک های شما را در هر سایتی تشخیص و بصورت خودکار بعد از کلیک روی آن شروع به دانلود نماید. در صورتیکه این عملکرد بدرستی عمل کند می توانید از سایت ما نیز اقدام به دانلود با IDM‌ نمایید.
۴- توصیه ما این است که بدون پروکسی و با آی پی ایران وارد سایت و حساب کاربری خود شوید.
۵- در این صورت دقت کنید در تنظیمات IDM بخش Proxy گزینه Use Proxy فعال نباشد.
۶- حال که آی پی ورود به سایت و IDM شما همخوانی دارد بعد از کلیک روی دکمه دانلود فایل IDM باید بصورت خودکار لینک را دریافت و دانلود را آغاز کند.
۷- در صورت عوض نشدن آی پی شما در طول اتصال به سایت می توانید از امکان توقف (pause) دانلود نیز استفاده کنید.

نرم افزارهای مفید:
- برای مطالعه کتب و مجلات که دارای فرمت PDF هستند از نرم افزارهای Adobe PDF Reader و یا Foxit Reader و برای فرمت epub از نرم افزار Epubfilereader استفاده کنید. همچنین جهت باز کردن فایل های زیپ شده از WinRAR استفاده نمایید.