درباره ما

خوشبخت کسی است که به يکی از اين دو دسترسی دارد: کتاب های خوب يا دوستان اهل کتاب
«ویکتور هوگو»

کتاب را باید یکی از زیباترین و مهم ‏ترین جلوه ‏های فرهنگی بدانیم و آن را از گرانسنگ ‏ترین پدیده ‏ها و میراث بشر به حساب بیاوریم. شکوه این ارزش را باید در تابش«اَلَّذی عَلَّمَ بِالقَلَم؛ پرودرگاری که به قلم آموخت» جستجو کنیم. خداوند یگانه به قلم و حرمتش سوگند یاد کرده و معجزه همیشه جاوید آخرین سفیر سعادت را کتاب آسمانی دانسته است.

کتاب مثل خورشید، فضای زندگی ما را روشن می ‏کند و نور و گرمی می بخشد. کتاب مانند باران بر سرزمین دل ‏ها می ‏بارد و گلبوته‏ های اندیشه را بارور می ‏کند و طراوت می‏ بخشد. کتاب نقش پرندگان را به انسان ارزانی می ‏دارد و او را به پرواز در آسمان اندیشه رهنمون می‏ سازد. کتاب در پیشرفت ‏های روز افزون بشر، در عرصه دانش و نوآوری و فرهنگ، نقش فعال داشته است. بی شک آن هایی که گام‏ های بلندی در وادی ادب و فرهنگ و دیگر زمینه ‏ها برداشته‏ اند، با کتاب و کتابخوانی بیگانه نبوده ‏اند.

ما نیز به نوبه خود در مجموعه کتاب دانلود، تلاش می کنیم سهمی در گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی داشته باشیم و خوشحال خواهیم شد در این زمینه با نظرات و پیشنهاد های خود ما را یاری دهید.

توجه: برای حمایت از حقوق مولف و بدلیل تبعیت از قانون حمایت از ناشرین کشور، اکثر منابع موجود در سایت غیرفارسی و لاتین بوده و کتاب های چاپ داخل فقط در صورت رضایت ناشر آن و به رایگان در سایت قرار خواهد گرفت.